Vítejte na tomto blogu. Nebojte se, stále existuju, akorát si momentálně užívám poslední zbytky prázdnin a na blog nemám příliš pomyšlení.

Srpen 2017

Outfit 0.2 - tylová sukně

5. srpna 2017 v 20:05 | Váhavá |  Moje outfity
Ahoj všichni,
ozývám se po trochu delší době. Byla jsem teď pár dní u přítele, notebook jsem nechala doma a na tabletu se mi nic smolit nechtělo, takže jsem tu skoro po týdnu.
Chtěla bych vám moc poděkovat za krásné komentáře u (nejen) minulého článku, opravdu mě těší, že se vám design líbil.
Dnes jsem se rozhodla, že přidám další oufitový článek. V anketě totiž tento typ článků zatím vede, takže se je asi pokusím zařadit trochu častěji. Tentokrát se jedná o takový trochu slavnostnější outfit. Přiznám se, že jsem takto zatím nikam nešla, ale věřím, že se někdy naskytne vhodná příležitost.
Teď tedy outfit a jednotlivé kousky.


Černé šaty: Bershka (ano, jsou to minišaty)
Šaty jsem sehnala výměnou za jiné na vintedu. Jsou elastické, nemají žádný zip. Hodně se mi líbí řešení jejich vršku. Spodek už je horší - jsou hodně upnuté a navíc krátké, takže samotné bych si je nevzala. Ale přijdou mi skvěle využitelné právě takto k různým sukním.

Tylová sukně: původně šitá na míru, já ji zakoupila na vintedu
Sukni jsem koupila za zhruba 400 kč na vinted.cz. Není žádné značky, jelikož slečna, od které jsem ji kupovala, si ji nechávala šít na míru. Moc se mi líbí barevně i tím, jak je objemná. Obecně se mi tylové sukně opravu líbí a myslím, že se s nimi dají vytvořit zajímavé outfity.

Boty: Baťa
Boty jsem si kupovala do tanečních asi před pěti lety, cenu už si nepamatuju, ale hádala bych okolo 1200 kč. Tyhle boty jsou naprosto perfektní. Využívala jsem je celé taneční a nosím je i teď, když jdu například na nějaký ples. Jsou stále ve skvělém stavu, akorát jednou jsem jim musela nechat vyměnit podrážku na podpatku. Ačkoli na to možná nevypadají, jsou opravdu pohodlné.

Kabelka: po babičce
Tohle černé psaníčko mi dala babička, jelikož už se jí nehodilo. Je úplně jednoduché, s takovým lehce semišovým povrchem. Podobné seženete asi téměř kdekoli.

Náhrdelník: značku neznám,zakoupen na vinted.cz
Náhrdelník jsem koupila za 200 kč na vintedu, jedná se o pravé stříbro. Opravdu moc se mi líbí, je pěkně propracovaný. Detail viz níže.

Náušnice: Pandora
Náušnice jsem koupila opět na vintedu, stály mě myslím 500 kč. Jsou zajímavé tím, že korálek na nich se dá sundat a nahradit jiným přívěškem, mám ještě jeden výraznější.


Budu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete váš upřímný názor na celý outfit, jestli se vás zaujaly nějaké kousky atd. :)
Mějte se krásně,
vaše Váhavá