Vítejte na tomto blogu. Nebojte se, stále existuju, akorát si momentálně užívám poslední zbytky prázdnin a na blog nemám příliš pomyšlení.

Designy pro vás

Design pro vás 0.4 - žlutá květina

30. července 2017 v 17:59 | Váhavá
Ahoj všichni,
tak dnes opět přicházím s článkem. Asi není nijak překvapující, že se jedná o design. Zjistila jsem, že zatím všechny designy, které jsem zveřejnila na tomto blogu mají tématiku přírody. Možná bych se příště mohla pokusit o jiné téma, ale nic neslibuji. Ráda totiž používám svoje fotky a většina mých fotek je z přírody.
Na tento design jsem využila fotku, kterou jste mohli vidět v minulém článku. Design je takový čistý, ve světlejších jemných barvách, takže na léto celkem vhodný.
Tentokrát jsem ani nedávala žádný nadpis, ale pro případného zájemce je možné ho dodělat. Použité písmo je Tw Cen MT.
Pokud byste o design měli zájem, napište mi pod tento článek a domluvíme se.
Po kliknutí na obrázek se ukáže plná velikost.Jako vždy budu moc ráda, pokud mi napíšete svůj upřímný názor.
A samozřejmě zákaz kradení.
Mějte se krásně,
vaše Váhavá

Design pro vás 0.3 - břízy

25. července 2017 v 18:00 | Váhavá
Ahoj všichni,
dnes přicházím opět s designem. Opět jsem využila jednu z mých fotek, tentokrát fotku z lesa. Celý design je poměrně jednoduchý, v tlumených přírodních barvách. Abych byla upřímná, jsem z něj trochu rozpačitá, určitě se dal pojmout lépe. Jsem zvědavá, co na něj řeknete vy :)
Žádný vhodný nadpis jsem nevymyslela, proto případnému zájemci na design napíšu, co si bude přát. Písmo nadpisu (Dry Brush) - ke stažení ZDE, ostatní písmo (Quicksand) ZDE.
Pokud se vám design zalíbí a chtěli byste ho na svém blogu, napište mi pod tento článek a domluvíme se.
Po kliknutí na obrázek by se vám měla ukázat plná velikost.Jako vždy se budu těšit na vaše názory a případné rady na zlepšení :)
Mějte se krásně,
vaše Váhavá

Design pro vás 0.2 - kouzelná zahrada

19. července 2017 v 18:44 | Váhavá
Ahoj všichni,
opět přicházím s designem. Obávám se, že tenhle blog se možná trochu zvrhne grafickým směrem, ale snad si i tak najde své čtenáře.
Tentokrát jsem na design využila fotku, kterou jsem pořídila na naší zahradě, proto ten název (kouzelná ta zahrada sice není, ale napsat tam jenom "garden" by prostě nepůsobilo tak efektně). Je to celkem dost jednoduchý design, spíše trochu tmavší, ale musím říct, že barevně se mi líbí. Opět sem zatím nebudu dávat návod na nastavení, pouze pokud by se ozval nějaký zájemce (prosím do komentářů pod tenhle článek), návod dodám. Písmo použité v záhlaví je Sorelines Script - ke stažení ZDE, ostatní písmo Myriad Web Pro.
Po klinutí na náhled by se vám měla ukázat plná velikost.


Opět vás chci poprosit, abyste mi napsali svůj upřímný názor, případně co konkrétního byste změnili, opravdu mě to zajímá :)
A samozřejmě nekrást, to je asi jasné.
Mějte se krásně,
vaše Váhavá

Design pro vás 0.1 - větev

18. července 2017 v 17:23 | Váhavá
Zdravím všechny,
přicházím s prvním "opravdovým" článkem. Pokud jste četli článek úvodní, asi vás až tak nepřekvapí, že se jedná o grafiku. Konkrétně o design. Je v takových lehce kýčovitých barvách, na mě až nechutně optimistický. Pracovní název zněl vetev_design a to mu i zůstane. Mimochodem ta větev mi dala celkem dost práce, tak snad vypadá aspoň trochu k světu. Font, který jsem použila se nazývá Shorelines Script a je ke stažení ZDE. Ostatní písmo je Myriad Web Pro. Zatím sem nebudu dávat návod na nastavení, jelikož sem stejně skoro nikdo nezavítá, ale pokud by se vám design náhodou zalíbil a chtěli byste ho na svém blogu, neváhejte napsat do komentářů a já sem návod dodám. Budu ráda pokud mi napíšete svůj upřímný názor, chci se zlepšovat, takže se opravdu nebojte kritizovat.
A ano, vím, že jsem se lehce minula ročnímm obdobím, ale třeba má někdo natolik rád jaro, že ho takový detali nerozhází. Nebo případně můžu nadpis na přání změnit, to je taky řešení.
Tady je to veledílo. Po kliknutí na obrázek by se vám měla ukázat plná velikost.A opravdu, napište mi názor, ať už je jakýkoli, zajímá mě.
A prosím samozřejmě nekrást.
Mějte se krásně,
vaše Váhavá
 
 

Reklama