Vítejte na tomto blogu. Nebojte se, stále existuju, akorát si momentálně užívám poslední zbytky prázdnin a na blog nemám příliš pomyšlení.

Moje fotky

Fotky 0.3 - v lese

29. července 2017 v 18:30 | Váhavá
Ahoj všichni,
tak se opět ozývám po dvou dnech. Rozhodla jsem se, že se nebudu snažit vydávat články tak často. Do teď jsem skoro každý den napsala jeden článek, ale vím, že to není dlouhodobě udržitelné. Natož pak až začne semestr. Proto se tady články nebudou objevovat úplně pravidelně, ačkoli teď o prázdninách by jich mělo stále být celkem dost.
Jinak včera jsem byla v kině na filmu Dunkerk a bylo to opravdu úžasné, takže vřele doporučuji. (Mám se snažit psát recenze na filmy? Zajímalo by vás to? V životě jsem ještě žádnou nenapsala, takže kvalita by byla každopádně pochybná, ale pokud byste o to měli zájem, můžu se aspoň pokusit.)
Teď už k náplni tohoto článku. Opět to budou moje pokusy o umělecké fotky, tentokrát z lesa. Jako tradičně jsem opět vybrala 5 fotek, které mi přišly nejlepší/nejzajímavější/nejpovedenější... Takže se můžete pokochat listím, broukem, žlutou květinou, čmelákem a mechem.


Pokud byste mé fotky chtěli jakkoli využít, prosím pouze s uvedením zdroje!
Jako vždy budu moc ráda za vaše upřímné názory a případné rady.
Mějte se krásně,
vaše Váhavá

Fotky 0.2 - ze života hlemýždě

24. července 2017 v 18:53 | Váhavá
Ahoj všichni,
o víkendu jsem byla s rodiči na chatě, kde jsem neměla přístup k internetu, proto zde nebyly žádné nové články. Ovšem ani tak jsem nezahálela a vzniklo poměrně velké množství fotek, které budu na blogu postupně zveřejňovat. Jako první vám přináším několik fotek hlemýžďů zahradních, které se mi podařilo zastihnout na naší zahradě. Pózovali poměrně ochotně. Rozhodla jsem se, že opět zveřejním jenom pět nejpovedenějších. Plus bych chtěla všem poděkovat za milé komentáře u minulého článku a i za radu ohledně kontrastu, pokusila jsem se si s tím trochu pohrát.


Jako vždy budu moc ráda za upřímné názory.
A samozřejmě nekrást. Pokud byste moje fotky chtěli nějak využít, pouze s uvedením zdroje!
Mějte se krásně,
vaše Váhavá

Fotky 0.1 - na zahradě

21. července 2017 v 19:07 | Váhavá
Ahoj všichni,
dnes přicházím opět s pokusy o umění, tentokrát se jedná o fotky. Focením se zabývám pouze naprosto amatérsky, takže to podle toho také vypadá. Dnes odpoledne jsem po delší době oprášila zrcadlovku a šla ji provětrat na zahradu. Vzniklo přesně 175 fotek, z nihcž většina byla snaha o zachycení hmyzu, což samozřejmě ne vždy vyšlo (spíš skoro nikdy). Přidávám sem tedy jen 5 nejpovedenějších. Nazvala jsem je vlmi originálně: čmelák, včela, nezralé ostružiny, list meruňky, bobule rakytníku.
Jako vždy budu moc ráda, pokud mi napíšete svůj upřímný názor.


Mějte se krásně,
vaše Váhavá
 
 

Reklama