Vítejte na tomto blogu. Nebojte se, stále existuju, akorát si momentálně užívám poslední zbytky prázdnin a na blog nemám příliš pomyšlení.

Moje outfity

Outfit 0.2 - tylová sukně

5. srpna 2017 v 20:05 | Váhavá
Ahoj všichni,
ozývám se po trochu delší době. Byla jsem teď pár dní u přítele, notebook jsem nechala doma a na tabletu se mi nic smolit nechtělo, takže jsem tu skoro po týdnu.
Chtěla bych vám moc poděkovat za krásné komentáře u (nejen) minulého článku, opravdu mě těší, že se vám design líbil.
Dnes jsem se rozhodla, že přidám další oufitový článek. V anketě totiž tento typ článků zatím vede, takže se je asi pokusím zařadit trochu častěji. Tentokrát se jedná o takový trochu slavnostnější outfit. Přiznám se, že jsem takto zatím nikam nešla, ale věřím, že se někdy naskytne vhodná příležitost.
Teď tedy outfit a jednotlivé kousky.


Černé šaty: Bershka (ano, jsou to minišaty)
Šaty jsem sehnala výměnou za jiné na vintedu. Jsou elastické, nemají žádný zip. Hodně se mi líbí řešení jejich vršku. Spodek už je horší - jsou hodně upnuté a navíc krátké, takže samotné bych si je nevzala. Ale přijdou mi skvěle využitelné právě takto k různým sukním.

Tylová sukně: původně šitá na míru, já ji zakoupila na vintedu
Sukni jsem koupila za zhruba 400 kč na vinted.cz. Není žádné značky, jelikož slečna, od které jsem ji kupovala, si ji nechávala šít na míru. Moc se mi líbí barevně i tím, jak je objemná. Obecně se mi tylové sukně opravu líbí a myslím, že se s nimi dají vytvořit zajímavé outfity.

Boty: Baťa
Boty jsem si kupovala do tanečních asi před pěti lety, cenu už si nepamatuju, ale hádala bych okolo 1200 kč. Tyhle boty jsou naprosto perfektní. Využívala jsem je celé taneční a nosím je i teď, když jdu například na nějaký ples. Jsou stále ve skvělém stavu, akorát jednou jsem jim musela nechat vyměnit podrážku na podpatku. Ačkoli na to možná nevypadají, jsou opravdu pohodlné.

Kabelka: po babičce
Tohle černé psaníčko mi dala babička, jelikož už se jí nehodilo. Je úplně jednoduché, s takovým lehce semišovým povrchem. Podobné seženete asi téměř kdekoli.

Náhrdelník: značku neznám,zakoupen na vinted.cz
Náhrdelník jsem koupila za 200 kč na vintedu, jedná se o pravé stříbro. Opravdu moc se mi líbí, je pěkně propracovaný. Detail viz níže.

Náušnice: Pandora
Náušnice jsem koupila opět na vintedu, stály mě myslím 500 kč. Jsou zajímavé tím, že korálek na nich se dá sundat a nahradit jiným přívěškem, mám ještě jeden výraznější.


Budu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete váš upřímný názor na celý outfit, jestli se vás zaujaly nějaké kousky atd. :)
Mějte se krásně,
vaše Váhavá

Outfit 0.1 - košilové šaty

26. července 2017 v 18:06 | Váhavá
Ahoj všichni,
dnes přicházím s typem článku, který na tomto blogu ještě nebyl. Jedná se o článek, ve kterém vám ukážu svůj outfit. Tenhle outfit je poměrně hodně jednoduchý, takže ho nepovažuji za příliš inspirativní, ale třeba i tak někoho zaujme. Je zajímavý tím, že kromě bot jsem všechny kousky sehnala na vinted.cz, čímž bych vám tuto stránku chtěla vřele doporučit. Můžete tam pořídit krásné málo nošené i úplně nové kousky za velmi výhodné ceny. Také můžete samozřejmě prodávat nebo měnit svoje oblečení, které už se vám nehodí. Doporučuji tam koukout.
Teď už k outfitu.

Šaty: Tom Tailor
Jak už jsem psala výše, pořizovala jsem je na vintedu. Stály mě myslím okolo 300 kč, ale přesně si to nepamatuji. Jsou z příjemného materiálu a přijde mi, že lichotí postavě. Myslím, že to je obecně výhoda košilových šatů - sluší snad každému a na léto jsou velmi pohodlné. A velké plus těchto konkrétních je fakt, že mají kapsy. (Taky máte tak rádi kapsy jako já?) Omluvte prosím jejich lehké pomačkání.
Boty: CCC
Boty jsem kupovala myslím minulý rok, ale sestra si je kupovala letos, takže se pravděpodobně stále dají sehnat. Jsou to takové celkem obyčejné sandálky, mají plochou podrážku, takže nic na delší tůry, ale do města poslouží skvěle. Cenu si nepamatuji, ale odhaduji okolo 500 kč.
Kabelka: Atmosphere
Kabelku jsem vyměnila na vintedu. Pro případ, že by někdo nevěděl, o co se jedná - na vintedu můžete věci nejen nakupovat a prodávat, ale zároveň měnit. Někomu napíšete, že vás u něj zaujala např. kabelka, jestli by se nekouknul na předměty, které nabízíte vy a něco se mu nezalíbilo. Pokud si u vás daná osoba něco vybere, vy jí to pošlete a ona vám na oplátku pošle vybranou kabelku. Snad moje vysvětlení dává trohu smysl. Už si nepamatuji, za co jsem kabelku vyměnila, každopádně jsem s ní spokojená. Líbí se mi, že část popruhu je z řetízku (detail kabelky viz celý článek).
Náhrdelník: Fossil
Náhrdelník jsem opět kupovala na vintedu. Stál mě 400 kč, nový stojí okolo 1400 kč. Jedná se o chirurgickou ocel pozlacenou růžovým zlatem. Takhle značka má obecně moc hezké šperky, ale na mě jsou poměrně drahé, proto jsem zvolila šperk použitý, který ovšem vypadá jako nový. Detail náhrdelníku je v celém článku.
 
 

Reklama